شرایط همکاری

شرایط همکاری

تیم رسانا، احترام به مخاطب را، کیفیت تولید و رعایت استانداردهای جهانی آموزش آنلاین در بستر وب می داند.


اگر استاد هستید

اگر در هر زمینه ای متخصص هستید و به آموزش آنلاین و داشتن شاگردهای زیاد، بدون محدودیت زمان ومکان علاقه مندید، می توانید در استدیوی تخصصی ما این کار را انجام دهید.

استدیویی که با همه ی تجهیزات فیلمبرداری و صداگذری، طراحی دکور متناسب با موضوع آموزش شما و نورپردازی حرفه ای تجهیز شده است ، تا شما بتوانید همراه با تیم تولید ما، برنامه های خود را ضبط کرده و در بستر سایت ما به اشتراک گذارید.

شروع این همکاری با پر کردن فرم همکاری آغاز می شود وپس از بررسی تیم تایید محتوا با شما تماس گرفته می شود و ادامه ی روند برای انجام قرارداد را طی میکنید.

درصد همکاری و میزان هزینه ها و برآورد درآمدی هربرنامه در جلسه حضوری و قبل از عقد قرارداد مشخص می شود و پس از پذیرفتن هر دو طرف، همکاری برای ضبط و تولید برنامه ها آغاز می شود.

استدیوی رسانا تی وی زیر نظر صدا وسیما و مستقر در دانشگاه شهید بهشتی می باشد که تمامی مجوزهای لازم را کسب کرده و هر استاد یا مدرسی در هر زمینه ای می تواند تولید برنامه ی آموزشی تصویری و آنلاین خود را از صفر تا 100 به تیم ما واگذار نماید.

تولید برنامه ها با بهترین کیفیت از نظر محتوا،کیفیت فیلمبرداری،نورپردازی،تدوین و .. انجام می شود و این تحول بزرگی در نظام آموزشی آنلاین کشور عزیزمان ایران است.

برای شروع همکاری لازم است فرم زیر را به صورت دقیق و کامل پر کرده و پس از بررسی تیم ، همکاری ما آغاز می شود.

اگر بیننده،مخاطب، دانشجو و.. هستید

خیلی راحت می توانید با خرید بسته های اشتراک ساعتی به برنامه های بارگذاری شده در سایت دسترسی داشته باشید و از تماشای برنامه ی آموزشی مورد نظر خود لذت ببرید.

فرم همکاری با اساتید

ارتباط با رسانا تی‌وی

تلفن مشترکین : 91035067-021
تلفن پشتیبانی : 22410192-021
تلفن شکایات : 22410466-021
resana-logo
logo-samandehi enamad etehadie
shahid-beheshti sapra nashr
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی وی است. © 1399