درباره ما

ایده

همیشه و در همه ی دوره ها ، نیاز باعث به وجود آمدن ایده می شود.

ایده متولد شدن تلویزیون رسانا هنگامی شکل گرفت که تصمیم گرفتیم وارد بازار کار شویم. زمان آن بود که از آموزش های دوران مدرسه، دانشگاه و حتی موسسات آموزشی استفاده کنیم.

استفاده ای کاربردی و عملی. به نقطه ای رسیدیم که جز چند مبحث ت‍ئ‍وری حفظ شده چیزی برای ارائ‍ه نداشتیم و دستمان خالی بود.

دغدغه ها

دچار چالش شدیم.

تکرار مباحث ت‍ئ‍وری بدون کاربرد، ریتم کسل کننده، نبود فضای تعاملی دانش آموخته ها و اساتید آموزشی، عدم توجه به تاثیر ورکشاپ و وبینارهای آموزشی در ایران و در نهایت نبود فضای جذاب و سرگرم کننده ی آموزش، ما را به فکر واداشت.

نبود بستر مناسبی که بتواند تمامی کاستی های محیط خسته کننده آموزشی را جبران کند، به خوبی احساس میشد. حال باید به در دسترس ترین فضای ممکن برای همه فکر می کردیم و چه چیزی بهتر از یک پلتفرم آموزشی آنلاین؟

مسیر دشوار بود و ما می‌دانستیم که در این راه نیازمند تلاش، هزینه ،صبر و زمان زیادی هستیم. اما ناامید نشدیم و عزم خود را جزم کردیم تا رسانه ای جذاب، خلاق ،جوان و درعین حال علمی وآموزشی را پایه گذاری کنیم.

مسیر

در نیمه دوم سال 97 با جمع بندی ایده ها، انجام برنامه ریزی ها و بعد از طی کردن مسیر اداری کسب مجوزها ،در کمیته مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدیم.

چندماهی را تا نیمه اول سال 98،به تحقیق و بررسی مشغول بودیم و به بررسی انواع دوره های آموزشی پرمخاطب در ایران، نظر سنجی حدود 2000 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای درک سلایق آموزشی و حتی نحوه ی انتخاب و ارتباط گیری آن ها با اساتید مختلف پرداختیم.

این تلاش ها و تحقیقات کمک کننده بود اما کافی نبود.

نیمه دوم سال 98 چندین ویدیو به صورت کروماکی و اسکرین رکوردر در زمینه های زبان کودکان و حقوق تولید وار‍ایه کردیم.اما نتیجه ی کار، آن چیزی نبود که دغدغه ی ما را برطرف کند.

تیم رسانا نا امید نشد

به بررسی، تحقیق و رصد کردن رسانه های آموزشی معتبر و موفق جهانی ادامه دادیم و مسیر را قوی تر و با شکل متفاوت تری ادامه دادیم.درنیمه اول سال اول 99 خانواده رسانا با اضافه شدن جوانان خلاق و توانمند بزرگتر شد.

با تکمیل تجهیزات و ساخت استدیویی متفاوت، تمام انرژی خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم برای یادگیری ،راه های جدید ، هوشمندانه ، ساده و درعین حال سرگرم کننده تری ارا‍ئ‍ه کنیم.

چشم انداز روشن ما

اینک ما جمع شدیم.

با چشم اندازی روشن برای ساخت برنامه هایی جذاب ،آموزشی، سرگرم کننده، مدرن و پاسخگوی نیازهای نسل جوان ، تیم ما شکل تازه ای گرفت. و اولین تلویزیون اینترنتی آموزشی سرگرمی ایران شکل گرفت.

تیم رسانا در راه ساخت برنامه هایی قدم گذاشته است تا بتواند به طور مستقل، اما در چهارچوب مجوزهای صدا و سیما ،رسانه ای جوان و مدرن باشد و مخاطبین بتوانند با خرید اشتراک های تعریف شده در سایت هر برنامه ای که به تماشای آن علاقه مند هستند را انتخاب کرده و ببینند.

تیم ما تمام تلاش خود را به کار گرفته است که سبک جدیدی از برنامه های آموزشی، تلویزیونی، تاک شو،ورکشاپ، وبینارو...را تولید و در اختیار مخاطبین قرار دهد. درنظر داریم که با گذشت زمان، انتخاب موضوع برنامه ها را به صورت تعاملی همراه با مخاطبین عزیز پیش ببریم و بتوانیم رسانه ای باشیم که بیانگر دغدغه های موجود است.

این همان نکته ای است که شاید تا به امروز، خیلی مورد توجه قرار نگرفته و باعث فاصله ی نیازها و خاسته های مخاطبین از رسانه های موجود شده است.

استراتژی کلی تیم رسانا توجه به خاست مخاطب و نزدیک کردن هرچه بیشتر تولیدات خود برای رفع دغدغه های موجود است. این مسیر هرروز گسترده تر و کاملتر می شود و با گذر زمان در خیلی از حوزه ها ورود کرده و پلتفرم خود را مکانی برای فراغت همراه با آموزش قرار می دهیم.

می خواهیم در کنار شما خود را با نیازهای دنیای امروز منطبق کرده و مسیر شغلی و زندگی شخصی مان را هموارتر کنیم. پس کنار ما باشید تا این مسیر دشوار اما لذت بخش را همراه با یکدیگر طی کنیم و از رسیدن به هدف لذت ببریم.ارتباط با رسانا تی‌وی

تلفن مشترکین : 91035067-021
تلفن پشتیبانی : 22410192-021
تلفن شکایات : 22410466-021
resana-logo
logo-samandehi enamad etehadie
shahid-beheshti sapra nashr
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی وی است. © 1399