قوانین ثبت نام دانشپذیر در پلتفرم تلویزیون تعاملی رسانا تی وی

:1-2 دانشپذیر تعهد می‌نماید موارد اخلاقی و انضباطی دانشگاه شهید بهشتی را بطور کامل و بدون هیچ اعتراضی رعایت نماید.
:2-2دانشپذیر تعهد می‌نماید از حجاب و لباس مناسب، مطابق با بند 3در دانشگاه شهید بهشتی استفاده نماید.
:3-2 دانشپذیر تعهد می‌نماید طبق برنامه زمانبندی در کلاس‌ها حضور مستمر داشته و حداقل نمره 14را در سرفصل‌های سپری شده اخذ نموده، همچنین به صلاحدید اساتید، پروژه‌ای را آماده و در پایان دوره تحویل نماید.
نکته :1 دانشپذیر چنانچه در یک درس موفق به اخذ نمره قبولی نشود، متعهد به تکرار درس و پرداخت هزینه آن با نظر مرکز می‌باشد.
:4-2 دانشپذیر قبول می‌نماید چنانچه بیش از 2جلسه غیبت بدون هماهنگی داشته باشد از درس مذکور حذف می‌گردد. (در این حالت امکان عودت شهریه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت)
نکته :2 تشخیص موجه و غیر موجه بودن غیبت دانشپذیر، به عهده مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی می باشد.
:5-2 دانشپذیر تعهد می‌نماید پس از ثبت نام و شروع دوره، درخواست استرداد شهریه ننماید.
نکته :3 زمان‌های اعلامی جهت آغاز و پایان دوره بصـورت تقریبی بوده و مـعیار اصلی و مبنای آغاز دوره، به حـد نصاب رسیـدن تعداد نفرات (حداقل 22نفر) و مبنای پایان دوره، پس از برگزاری آزمون پایانی در هر سرفصل خواهد بود.
:6-2 دانشپذیر تعهد می‌نماید شهریه‌ی دوره آمـوزشی را بصورت کامل و در مـوعد مقرر به شماره حسابی از سوی دانشـگاه شهید‌بهشتی واریز نماید، در غیر اینصورت مرکز آموزش‌های تخصصی هیچ تعهدی در خصوص ارائه‌ی گواهینامه آموزشی نخواهد داشت.
نکته :4 دانشپذیر تعهد می نماید در صورت پرداخت شهریه بصورت اقساط (در خصوص دوره های خاص و با شهریه ی بیش از ده میلیون ریال) می‌بایستی چک اقساط را در وجه درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهید بهشتی با ذکر عنوان دوره و در ابتدای دوره ارائه نماید.
:7-2 دانشپذیر اذعان دارد که دانشگاه شهید بهشتی هیچگونه مسئولیتی در قبال تأمین محل اسکان دانشپذیران ندارد.
:8-2 دانشپذیر قبول می‌نماید تمامی دوره‌هایی که در مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه شهید‌بهشتی سپـری می‌نماید (من جمله دوره‌های ( DBA مدیریت عالی کسب‌‌و‌کار) ( MBAمدیریت کسب‌و‌کار) و سایر دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی)، عمومی بوده و به هیچ عنوان و تحـت هیچ شرایطی دارای عناوین رسمی دانشگاهی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، معادل، همسطح، همـتراز و مشابه آن)نمـی‌باشد و تنها یک دوره‌ی آموزشی است که در صورت دارا بودن شرایط از سوی دانشپذیر و تسویه حساب کـامل مالی، منتـج به اخذ گواهیـنامه‌ی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، طبق ضوابط و مجوزات مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی می‌گردد.
:9-2دانشپذیر قبول می نماید مبنای مطالب قابل ارائه در هر دوره، مواردی است که مدرسِ همان دوره، در ابتدای دوره عنوان می کند.
نکته :5دانشپذیر اذعان دارد در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای فوق، این حق برای دانشگاه شهید بهشتی محفوظ خواهد بود تا از ادامه‌ی حضور فرد در دوره جلوگیری بعمل آورد.
اینجانب با تایید تیک قوانین در سایت کلـیه موارد فـوق را بطور کامل پذیرفته و متعهد می‌شوم نسبت به رعایت تمامی مقررات آموزشـی، فرهنگی، اخلاقی و انضباطی دانشگاه شهید بهشتی کوشا و پایبند باشم و به موجب این تعهدنامه حق هرگونه اعتراض را از خـود سلب می‌نمایم، در غیر اینـصورت دانشگاه شهید بهشتی محق خواهد بود نسب به ادامه حضورم در دوره و یا اخراج هر جـور که صلاح می‌داند تصمیم گرفته و اقدام نماید. (در اینصورت امکان عودت شهریه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.)
ارتباط با رسانا تی‌وی
تلفن مشترکین : 284296-021
تلفن پشتیبانی : 22410192-021
تلفن شکایات : 22410466-021
resana-logo
logo-samandehi enamad etehadie
shahid-beheshti sapra nashr
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانا تی وی است. © 1399